Witamy w firmie Bareks

Firma „Bareks” istnieje na rynku od 1999r. Przez ten okres czasu staliśmy się firmą o stabilnej pozycji, gwarantującej pewność i rzetelność.

Od początku istnienia specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej i detalicznej takich produktów jak: płytki ceramiczne, listwy do glazury, terakoty, listwy przypodłogowe oraz chemia budowlana. W ofercie naszej znajdziecie Państwo również kompleksowe wyposażenie wysokiej klasy łazienek, zarówno do domu jak i do obiektów użyteczności publicznej.

Naszym klientom mamy do zaoferowania stworzenie unikalnych i dopasowanych do ich potrzeb projektów. Wszystko to w szerokim wyborze, od najprostszych do tych mogących zaspokoić nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Posiadamy magazyn składowania o dużej powierzchni, co zapewnia ciągłość dostaw i dostępność większości towarów od ręki. Serwis naszej firmy obejmuje cały region. Nasi pracownicy mając na uwadze dobro Klienta pracują stale nad podnoszeniem poziomu obsługi i usprawnieniem kontaktów z Klientami. Zapraszamy do współpracy projektantów, instalatorów oraz wszystkich zainteresowanych nowoczesnym i funkcjonalnym wyposażeniem wnętrz.